x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50
LOQUAR

БУДУ ГОВОРИТИ

Слово Loquar у перекладі з латині означає "говоритиму", і це є головною метою фахівців центру, які об'єдналися, щоб дати можливість дітям і дорослим отримати високоякісну, комплексну допомогу з відновлення мовлення.

Центр розвитку та корекції мови

Відновлення та розвиток мови включає чотири основні напрями: корекція, розвиток, реабілітація та навчання. Робота проводиться як із логопедом, так і з психологом.

Робота логопеда необхідна:

 • немовлящим дітям (якщо дитина у 2 роки не говорить, говорить своєю мовою, використовує жести замість мовлення, лепетні слова чи звуки);
 • дітям з нерозбірливою мовою. Корекція звуковимови, лікування заїкуватості у дітей та дорослих. А також розширення словникового запасу та формування правильного граматичного устрою мовлення, навчання читання, письма, складання розповіді та інше.

Робота психолога спрямована на розв'язання проблем невротичного розладу та реакції у дітей, розлади поведінки, включаючи харчову поведінку, посттравматичні стресові відхилення, кризи, травми, корекцію страхів, фобій, гіперактивності, робота з аутистами та інше.

Окремий напрямок нашого центру – робота з дітьми РАС. Усі дефектологи нашого центру навчені принципам вербально-поведінкової терапії, яка зарекомендувала себе як найоптимальніший спосіб корекції та розвитку для дітей з аутистичним спектром. В рамках неї проходить робота, спрямована на розуміння мови, співробітництво, виконання інструкцій та наближення до комунікування, навчання самообслуговування, а також робота з батьками.

Допомога дітям та дорослим

Ви потрапили за адресою – ми понад 9 років займаємося корекцією аутизму та психоневрологічних відхилень. У роботі ми використовуємо як власний, і запозичений досвід зарубіжних колег у сфері дитячих мовних порушень.

 • 9 років досвіду у сфері корекції та лікування дитячих відхилень.
 • Використовуємо унікальне обладнання для України.
 • Використовуємо комплексну діагностику та підбираємо індивідуальні методи лікування.
 • Проводимо індивідуальні та групові заняття.

Поради та новини

 • Щоб запустити мовлення, треба спочатку навчити дитину володіти своїм тілом

  — Ви працюєте з дітьми, які мають мовленнєві проблеми, зокрема й з невербальними. Причому це часто не просто затримка мовлення, а порушення розвитку в цілому. Не секрет, що у професійному середовищі такі випадки називають «складними» і далеко не всі фахівці готові до такої роботи. Які методи, виходячи з вашого досвіду, найефективніші у таких складних випадках? […]

  Докладніше
 • Дитячий невролог – участь невролога у корекційній роботі

  У корекційній роботі з дітьми з особливостями розвитку важлива співпраця – сім’ї, педагогів, медиків, спеціалістів різного профілю (логопедів, дефектологів, психологів). Тепер у Центрі LOQUAR можна отримати кваліфіковану консультацію дитячого невролога – ми раді представити Альбіну Тертишну, лікаря І категорії, яка працює у Міській дитячій лікарні    ім. Б.Я. Рєзніка з 2004 року. Вона розповіла про те, […]

  Докладніше
 • Сенсорна інтеграція та спеціальна терапія

  Здатність організовувати сигнали, що надходять від різних органів чуття, у цілісний образ, який забезпечує чуттєве орієнтування в навколишньому світі, зокрема, у повсякденних ситуаціях, називають СЕНСОРНОЮ ІНТЕГРАЦІЄЮ. Прояв здатності до сенсорної інтеграції нерідко визначає наше сприйняття дитини, її поведінки. Наприклад, якщо ми хочемо зрозуміти, чи слухає нас дитина чи ні, ми перевіряємо, чи дивиться вона на […]

  Докладніше

Відгуки

 • Ліка Расточан
  (Азербайджан, Баку)

  мама Артура (РАС, 5 років. 6 міс.)

  "Ми з Артурчиком, прийшли до Вас, коли нам було 5,5 роки. Аутизм: не каже, не дивиться у вічі (таке враження ніби й не чує), не грає, агресивний...

  Увесь час плакав та кричав. Нас ніде не брали. Потрапили до Вас, і все почало змінюватись. Ви величезну працю, віру, вклали не тільки в мою дитину, але і в мене. Досі пам'ятаю як керівник вашого центру казала мені "Все буде добре, головне працювати разом!" Дякую, що не залишили у скрутний момент. В нас хороша новина! :) МИ у вересні йдемо у звичайну школу. НАС прийняли! Дякую ВАМ і низький уклін. Наша пропозиція залишається в силі;) Чекаємо на Вас в гості в Баку"

  Читати повністю
 • Paullina Soldaves
  (Латвія, Рига)

  мама Рамона, Ласма и Матис

  "Я мама трьох діток: Рамона 3,5 (РАС), Ласма 5 років (СДВГ, РАС), Матіс 9 років (СДВГ).

  Коли чуєш ці діагнози своїх дітей, приймаєш це як вирок. Тоді ми вирішили діяти. Ми до Локуар були в Німеччині (все добре, красиво, але розвитку не було, поїхали трохи розчаровані) Наші друзі з Анталії порадили, що в Україні в м. Одесі є хороший Центр, вони проходили там Томатіс. Залишилися дуже задоволені. Ми вирішили поїхати. Написали на пошту, нам дуже швидко відповіли. Приїхали влітку (чесно, до кінця не вірили, що такі молоді спец. нам допоможуть) Перший прийом мене підкорили, молодий фахівець дівчина АВА-терапевт дуже грамотна, уважна, приємна (таке враження, наче вона про моїх дітей все знає і із нами живе). Дивовижний фахівець із Бломбергу, теж дуже грамотний. Навчав нас як треба працювати з нашими дітьми, дуже багато всього цікавого розповів. Дуже крута річ, вперше таке побачила Стінейр, здається, ВИ знаєте, це просто бомба. Я в Європі такого не бачила!!! Нам прописали цілу програму: 1. Томатіс 2. АВА-терапія 3. Бломберг 4. Стінейр 5. Ігрова терапія. Я хочу від своєї сім'ї сказати ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ спасибі за уважність, за доброту, терпіння. Ми бачимо Вашу працю щодня. ДЯКУЮ! Побачимося у 2021 році влітку! Ми до ВАМ ;)з ув. Paullina Soldaves (Латвія, Рига) 2020 р.

  Читати повністю
 • Ганна

  мама Міли (РАС, 4 р. 10 міс.)

  "До центру ми прийшли у червні минулого року, коли нам було майже 4 роки. Донечка зовсім не розмовляла, не відгукувалася на ім'я, не зверталася до мами, тата, не жувала, при найменших діях виховного характеру.

  чи то зауваження чи спроба повернути в іншу сторону - починалася моторошна істерика з падінням на асфальт. Зайти в якесь нове приміщення - магазин, аптека, кафе було просто неможливо! На прогулянці навіть серед дітей вона грала сама з собою і їй було так комфортно - вона зовсім не відчувала потреби в спілкуванні з ін.дітьми. У мене від розпачу просто опускалися руки! Неврологи направляли до психологів, а психологи до нових неврологів тощо. Потрапивши на початку минулого літа в Локуар ми пройшли курс Томатіс терапії, ВАК терапії, Бломберг терапії. Я побачила результат буквально за місяць! Ми зайшли в магазин, потім в аптеку тощо. Вже півроку ми ходимо в дит.садок Локуара. Дитина самостійно їсть (перше, потім друге) і самостійно п'є із філіжанки. У дитини просто потреба у спілкуванні - на прогулянці з цікавістю спілкується, як з немовлятами в колясках, так і з ровесниками! Знає масу пісень та віршиків напам'ять! Вже намагається вибудовувати фрази. Ігри стали зовсім інші - з'явилися сюжетно-рольові ігри! Вона фантазує! Загалом, я можу ще писати та писати про наші досягнення! Звичайно ми ще маємо дуже багато роботи, але коли ти бачиш, як на очах змінюється твоя дитина."

  Читати повністю
 • Ірина

  мама Лева (РАС, 6 років)

  "Дуже помітні здобутки за рік (Лев відвідує денну групу з липня 2016 р.). По-перше, у нього з'явилася фразова мова, раніше були лише окремі слова. Став брати участь у масових заходах – ходити на екскурсії,...

  виступати на святах. Тепер він розповідає вірші, співає пісні разом із іншими дітьми. І поведінка зовсім інша – стала більш спокійною, із задоволенням приходить у групу, гарний контакт із дітьми та педагогами. Крім того, хороший результат дали і апаратні методи корекції – наприклад, після біоакустичної корекції був помітний прогрес.

  Читати повністю
 • Оксана

  мама Насті (РАС, 4,5 років)

  "Ми приходимо до Центру LOQUAR з березня 2017 р. і навіть ці кілька місяців дали дуже гарний результат: пішла зануреність у себе, донька стала більш контактною та відкритою, грає та взаємодіє з іншими дітьми.

  Поліпшилося фразове мовлення, Настя почала вести діалог. Стала спокійнішою, набагато менше істерик і некерованої поведінки."

  Читати повністю
 • Ліда

  мама Влада (СД, 8 років)

  "Ми почали відвідувати LOQUAR, коли Центр відкрився – з 2015 року. І звісно прогрес очевидний. Влад довго не мав мови, тепер він розмовляє. Навчився відрізняти та правильно визначати такі поняття, наприклад,...

  як спекотно-холодно, став більш самостійним. Ми так само багато займаємося з сином вдома, тому що знаємо, наскільки важливі регулярні заняття, тому підтримка йде з двох сторін – і вдома, і в Центрі."

  Читати повністю
 • Ліка Расточан

  мама Софії

  "Випадково потрапила на відкриття центру. Просто проходила повз і зайшла. Познайомилася з персоналом, дізналася, що цікавого є в Центрі. Втім, мені сподобалося ставлення до дітей і кльовий колектив...

  Нас записали на первинну консультацію, призначили дитячого психоаналітика та Томатіс. Моя дитина, поки ми знаходилися в Одесі, ходила до цього Центру, їй подобалося. Я прилетіла на ще один курс Томатіс, психолога, нейрококреції (після курсу нейрокорекції моя Софія почала захоплюватися легкою атлетикою). МЕНІ ВСЕ подобається, а найголовніше – подобається моїй дитині. На жаль, не всі фахівці можуть знайти підхід до дитини, а в Локуарі мені сподобалося те, що там її знайшли дуже швидко. Коли Софія потрапила до Центру, то я не бачила дитину дві години. Вона не могла відірватися ні на хвилину від ігор та спілкування."

  Читати повністю
 • Маріелла Костанді

  мати

  "Хочу висловити велику подяку фахівцям центру Loquar! синові 8 років, дочці 5. У сина ЗПР, донька — гіперактивник:) Мої друзі, знаючи про наші проблеми, розповіли мені, що у них неподалік офісу відкрився...

  Центр мовлення. Я вирішила зайти. Зайшла. Поспілкувалася. І зрозуміла, що мені все тут подобається. Моїм дітям стільки уваги не приділялося ніде – ні в Іспанії, ні у Москві. Ми ходили до логопеда, психолога та на апаратні терапії, пройшли Поляріс та Томатіс. Мої діти змінювалися на очах, коли я дивилася, як з ними граються, як спілкуються. P.S. Я зі своїми дітьми приїжджала на літо до Одеси на 2 тижні (проживаю в Іспанії) і анітрохи не шкодую, що після первинної консультації та кількох днів у Локуарі, я приїхала заради своїх дітей до Одеси на 2 місяці. Це того варте! ПОКЛОН ВАМ! ДЯКУЮ ВЕЛИЧЕЗНЕ від моєї родини, що вселили надію, що МИ такі ж як і всі дітки, а не якісь інші!"

  Читати повністю
 • Андрій М

  батько

  "Сьогодні завітали до центру Loquar, залишилися під дуже гарним враженням. Дуже багато різної навчально-методичної матеріальної бази. Темі дуже сподобалася кімната ЛФК та арт-терапія. Також хочу відзначити грамотний персонал...

  Підхід індивідуальний та дуже професійний. Всім Вам велике спасибі. Удачі та процвітання!

  Читати повністю
 • Любов Л

  мати

  "Були у неділю на консультації. Море задоволення - і від спілкування, і від тестів, і від зарядки)))Чудовий центр, прекрасні кімнати для занять, ігор, вправ. Чудова доброзичлива атмосфера. Прийдемо ще...

  Обов'язково!..."

  Читати повністю

Наші партнери