x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

Нейрокорекційна допомога

Нейрокорекційна допомога від LOQUAR 

Корекційний процес передбачає повернення назад в онтогенез (за принципом що заміщує онтогенезу А.В. Семенович, Б.А. Архіпова) і нове вибудовування програми психічного розвитку. У ході заняття стимулюється біологічно правильний руховий стереотип дитини, активізується психомоторна програма розвитку з урахуванням її поверховості методом В. Войта (стабілізація рівноваги, перевороти, повзання з поступовою вертикалізацією).

Методика що заміщує онтогенез спрямована на усунення причин відхилення. Даний вид корекції тривалий за часом, вимагає значних енерговитрат, але ефективніший у порівнянні з симптоматичною корекцією, оскільки одні й ті ж симптоми можуть мати зовсім різну природу, причини, психологічну структуру порушення. Корекційно-розвивальний процес побудований так, що на перших етапах занять відбувається навмисне «зменшення віку» дитини з подальшим опрацюванням усіх етапів психічного та фізичного розвитку дитини.

    

До основних корекційно-розвивальних напрямків програми можна віднести:

  • Розвиток стовбурових структур та вестибулярна – моторної координації (основа працездатності, тілесного здоров’я та імунітету);
  • розвиток великої та дрібної моторики;
  • розвиток соматогнозису (сприйняття тіла);
  • розвиток сенсорних систем (зір, слух, нюх, дотик, смак);
  • розвиток когнітивної сфери (пам’ять, увага, мислення, сприйняття, самоконтроль та саморегуляція тощо);
  • розвиток комунікативної сфери (спілкування).

Зв'язатися з нами