x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

АВА терапія

АВА терапія

Прихильники АВА терапії заслужено вважають цей метод найефективнішим. Будучи науковою дисципліною, розвиваючись у суворих рамках вертикальної ієрархії «терапістів», прикладний аналіз поведінки чи АВА-терапія справді працює швидко, домагаючись стійких результатів.

Що таке терапія АВА?

Поведінкова терапія для дітей з розладами аутистичного спектра побудована на тому, що будь-яка поведінка людини (гра, співпраця з іншою людиною, мова, фізичне навантаження, навчальна дія, істерика, погані звички) тягне за собою певні наслідки. Керуючи цим наслідком можна керувати поведінкою дитини.

Сенсорна інтеграція та нейрокорекція. В основі аутизму лежить порушення розвитку, як стверджують фахівці — «полісистемне» порушення розвитку, тобто торкається багатьох систем організму. Якщо прочитати висновки лікаря, можна побачити різні нейропсихологічні порушення — від особливостей функціонування сенсорних систем до рухових, емоційно-вольових, харчових, обмінних порушень.

Основа формування вищих психічних функцій – психомоторний розвиток дитини. Якщо дитина з розладом з перших днів спотворено сприймає сенсорну інформацію, їй необхідно дати можливість «добрати» її через сенсорну інтеграцію.

Сенсорна інтеграція – упорядкування відчуттів, що походять від власного тіла та навколишнього середовища. Це вивчення взаємодій всіх сенсорних аналізаторів для адекватного реагування на певні стимули та дії дитини у цьому середовищі.

Зв'язатися з нами