x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

Обстеження у невролога

Обстеження у невролога

Невропатолог (невролог) – лікар, який допоможе об’єктивно оцінити стан нервової системи дитини, вчасно помітить патології, призначить діагностичні заходи та проведе лікування. Неврологічний огляд протягом першого року життя рекомендується проходити у віці 1, 3, 6 та 12 місяців. Після 1 року огляд проводиться щорічно. Обов’язково пройдіть неврологічний огляд у вказані терміни!

Саме в перші місяці та роки життя активно розвиваються структури головного мозку та вдосконалюються психоневрологічні функції. Якщо невролог знайде у Вашої дитини якісь відхилення, то саме в цей період лікування матиме максимальну ефективність. Не пропустіть час — вичікувальна позиція тут просто неприпустима, ви дізнаєтеся про лікарські методи лікування та спеціальне апаратне обладнання, про комплекс нейроінфекційних вправ, які дозволять зміцнити дії медикаментів.

На перших оглядах дитячий невропатолог збере всі необхідні дані, дізнається про перенесені захворювання, вислухає скарги. За потреби дитячим лікарем може бути призначене дослідження на сучасному устаткуванні для точного виявлення проблеми.

Тривожними симптомами є: підвищена дратівливість, виражена нетовариська і погана успішність у школі, розсіяність, а також яскраво виражені судоми при підвищеній температурі тіла.

Крім регулярних профілактичних оглядів, потрібно обов’язково отримати консультацію невролога у разі, якщо:

Грудна дитина:

  • Неспокійний, тяжко засинає;
  • при плачі та у збудженому стані помітно тремтіння підборіддя;
  • при опорі на «навшпиньки» або стопу підтискає пальчики;
  • при підвищеній температурі помітні посмикування тіла (судоми);
  • часто зригує;
  • помітно набухання джерельця.

Школяр:

  • Скаржиться на головний біль, підвищену стомлюваність;
  • порушення сну;
  • зниження успішності.

На консультації дитячого невролога після встановлення діагнозу лікар-фахівець призначить необхідний курс лікування та відстежувати динаміку стану при наступних візитах. Не рекомендується затягувати зі зверненням за консультацією до дитячого невропатолога у разі, якщо у немовляти відзначаються вищевказані симптоми.

Не чекайте, поки проблема вирішиться сама. Тільки досвідчений невропатолог здатний адекватно оцінити наявні порушення та призначити відповідне лікування.

Зв'язатися з нами