x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

Датчик мозкової активності MindWave

  • Головна
  • Датчик мозкової активності MindWave

Датчик мозкової активності MindWave

«Mind Wave» – унікальний датчик мозкової активності, який сприяє тренуванню пам’яті та уважності, з його допомогою можна контролювати активність мозку в різних станах. Також він дозволяє в ігровому режимі навчитися самоконтролю та концентрації уявних зусиль.

Будь-яка робота над власною свідомістю надалі принесе свої позитивні плоди. Вже через деякий час ви зможете з успіхом застосовувати отримані навички для концентрації уваги та свідомості, що стане вам у пригоді при вирішенні власних проблем, складних завдань і при певному життєвому виборі. Крім того, таке тренування, безперечно, допоможе вам справлятися зі стресами, поганим настроєм та його перепадами.

Якщо у вас виникає бажання дістатися глибин власного розуму, відкрити для себе щось нове і навчитися керувати власною свідомістю, цей пристрій стане для вас справжнім відкриттям та помічником. Після його застосування ви зможете оперативно реагувати на зміну ситуацій та приймати різні необхідні стани, а також за необхідності підтримувати їх протягом тривалого часу.

Система “MindWave” – ​​це нейро-гарнітура, що дозволяє зчитувати електричні сигнали мозку людини з медичною точністю, для їх подальшого аналізу та тренінгу особистих здібностей.

Датчик мозговой активности MindWave

За допомогою такого пристрою людина може керувати спеціальними програмами силою думки. Практично всі нейро-контролери, орієнтуючись на хвильову активність мозку, визначають, зчитують і використовують як сигнал що керує  рівень концентрації або релаксації розуму та емоцій людини.

Принцип роботи системи “MindWave”

Нейро-гарнітура підключається до комп’ютера для зчитування Альфа, Бета, Тета та інших хвиль, що відбивають діяльність мозку людини. Електричні сигнали мозку нейро-гарнітура перетворює на цифрові команди для комп’ютера, що дозволяє керувати спеціальними програмами силою думок.

Галузь застосування

За допомогою спеціально розроблених програм можна чітко розуміти свої внутрішні граничні стани від абсолютної концентрації до повної релаксації. Використання нейро-гарнітури «MindWave» дає можливість:

  • Розвивати ментальні здібності, що дозволяють людині вийти на якісно новий рівень при вирішенні складних завдань, навіть у стресових ситуаціях;
  • підвищувати рівень самоконтролю, самоорганізації та значно покращувати працездатність як у дітей, так і дорослих;
  • досягати максимально оперативного стану концентрації або релаксації, підтримувати необхідний стан протягом необхідного часу;
  • активізує роботу всіх психічних процесів (сприйняття, відчуття, уявлення, уяву, увагу, пам’ять, мислення та мовлення), що сприяє успішному відновленню та розвитку мовлення у дітей та дорослих.

Використовуване обладнання (Технічні характеристики та параметри)

“Mind Wave” можна використовувати не тільки під час роботи з комп’ютером, але й спільно з мобільним телефоном або смартфоном, які працюють на базі операційних систем Android або iOS.

Сама гарнітура здатна приймати сигнал та працювати на відстані до десяти метрів від мобільного пристрою.

Зв'язатися з нами