x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

STINEYR – комплекс нейропедагогічних та сенсомоторних практик

  • Головна
  • STINEYR – комплекс нейропедагогічних та сенсомоторних практик

STINEYR – комплекс нейропедагогічних та сенсомоторних практик

Програма спрямована на переструктурування порушених функцій мозку та створення компенсуючих засобів для того, щоб дитина могла надалі самостійно навчатися та контролювати свою поведінку.

Програма розробляється індивідуально для кожної дитини на основі класичних нейропсихологічних методів нейрокорекції та мозочкової стимуляції з використанням елементів тілесно – орієнтованої терапії, а також найбільш ефективних прийомів, запозичених із суміжних дисциплін (дефектологія, логопедія, педагогіка тощо). Кожне заняття включає рухові (сенсомоторна корекція) і когнітивні (ігри та завдання, спрямовані на розвиток вищих психічних функцій дитини) вправи, ігрова сенсомоторна рухова практика, суглобна гімнастика, а також елементи дихальної гімнастики. 

На обладненні Balametrics

Програма також нормалізує роботу стовбура мозку та мозочка. Стимуляція мозочкового відділу головного мозку дитини, лобових відділів, стовбурових структур, периферичної нервової системи, активізує моторні та мовленнєві центри. В результаті у дитини розвивається координація, загальна моторика, нормалізується формування емоційно-вольової сфери, відбувається помітна корекція поведінки, мовлення.

Пізнавальні та розумові навички можна покращити через багаторазове та чітко вибудуване виконання вправ на рівновагу. Виконання вправ дозволяє поліпшити синхронізацію та взаємодію півкуль мозку, і, як наслідок, взаємодію вестибулярної, зорової, тактильної та кінестетичної систем.

Програма побудована в такий спосіб, що у процесі виконання вправ мозок постійно змушений інтегрувати рухові, сенсорні, зорові, слухові, тактильні функції, і навіть функції моторного планування і підтримка балансу. Таким чином, кількість нейронних зв’язків значно збільшується, а передача інформації з однієї ділянки мозку в іншу покращується і прискорюється, що дозволяє успішніше справлятися із завданнями інтелектуального плану.

В результаті занять не тільки покращується фізична форма, а й підвищується пластичність головного мозку, долається його функціональна незрілість, що дозволяє досягти ривка у формуванні навичок адаптації та корекції поведінкових порушень.

Комплексна програма «STINEYR» призначена для дітей від 3-х років до шкільного та підліткового віку. Особливо вона показана за таких видів дизонтогенезу:

  • синдром дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ);
  • мінімальна мозкова дисфункція (ММД);
  • затримка мовленнєвого розвитку (ЗМР) різного ступеня тяжкості;
  • затримка психічного розвитку (ЗПР) та затримка психо мовленнєвого розвитку (ЗПРР);
  • дислексія та дисграфія;
  • аутизм та розлади аутистичного спектра;
  • синдром Аспергера

У тому числі програма «STINEYR» допомагає дітям, які зазнають складнощів у навчанні через психологічні причини (невротичні розлади, психосоматичні розлади, особливості особистості), при загальному фізичному недорозвиненні, при шкільній дезадаптації та стресових розладах.

Звертаємо вашу увагу на те, що консультація фахівця є обов’язковою.

Тільки таким чином можна максимально точно визначити цілі та завдання корекційної дії, а також врахувати персональні особливості Вашої дитини.
На основі цієї інформації буде розроблено індивідуальну програму занять.

Вартість заняття – 800 грн. Тривалість 1 година.

Зв'язатися з нами