x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

Апаратна терапія з відновлення та розвитку мовлення

  • Головна
  • Апаратна терапія з відновлення та розвитку мовлення

Апаратна терапія з відновлення та розвитку мовлення

У роботі центру Loquar застосовуються сучасні методи та обладнання, які сприяють розвитку пацієнта.

Серед них: метод «Томатис», біоакустична корекція (БАК), тренажер розвитку стресостійкості «EmWave», датчик мозкової активності «Mind Wave», сенсорна кімната, зал ЛФК та Монтессорі середовище. А також різні види терапії: казкотерапія, арт і фототерапія, піскова терапія, танцювально-рухова реабілітація.

Метод «ТОМАТИС» заснований на неодноразових аудіотренуваннях з використанням спеціальних пристроїв, що стимулюють функцію мозку і розвивають його здатність до ефективної обробки сенсорної інформації. Ефект методу заснований на пластичності нервових ланцюжків, що беруть участь у розшифровці та аналізі звукових сигналів, а також ланцюжків, що відповідають за здатність до руху, збереження рівноваги та координації. Завдяки цьому метод «ТОМАТІС» може допомогти дітям у розвитку компенсаторних стратегій подолання проблем навчання та порушень мовлення. Даний вид методу не усуває ці проблеми, але принаймні допомагає людині навчитися їх контролювати та, як наслідок, ефективно подолати.

Система «Mind Wave» — це нейрогарнітура, що дозволяє зчитувати нейросигнали мозку людини з медичною точністю для їх аналізу та тренінгу особистих здібностей. За допомогою цього пристрою людина може керувати особливими програмами силою думки. Ця система підвищує рівень самоконтролю, самоорганізації та значно покращує працездатність.

Метод біоакустичної корекції (БАК) активно використовують для немедикаментозного лікування патологій, пов’язаних з органічним ураженням мозку, затримки психічного розвитку, затримки мовного розвитку, загального недорозвинення мови, синдрому дефіциту уваги та гіперактивності, розлади аутистичного спектра.

Система «EmWave2» допомагає своєму власнику контролювати емоціональний стан і пригнічувати стрес. Метод простий у використанні, допомагає при цьому перетворити почуття агресії, занепокоєння чи розлади на умиротворення, спокій та ясність.

Зв'язатися з нами