x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

Біоакустична корекція

Біоакустична корекція (БАК)

Метод біоакустичної корекції (БАК) – це сенсорна стимуляція регуляторних структур головного мозку звуками, сформованими на основі електроенцефалограми (ЕЕГ) в реальному часі, для активації механізмів саморегуляції. Було розроблено групою російських нейрофізіологів Науково-дослідного інституту експериментальної медицини.

Після проведення курсу біоакустичної корекції (10-15 процедур) у 85% випадків був відзначений наступний результат:

  • Підвищення мовленнєвої активності
  • розширення активного словника
  • покращення активної уваги
  • підвищення пізнавального інтересу
  • відновлення мовленнєвих функцій
  • нормалізація сну та апетиту
  • покращення психоемоційного стану

Метод БАК показаний для дітей з розладом аутистичного спектра, затримкою мовленнєвого розвитку, синдромом дефіциту уваги та гіперактивності, затримкою психічного розвитку, синдромом Дауна. Процедура відбувається максимально комфортно, сеанс триває 20-25 хвилин.

Чим відрізняється біоакустична корекція (БАК) від системи Томатіс?

БАК можна поєднувати з Томатісом, ці методи не суперечать, а доповнюють один одного. В основі методу біоакустичної корекції використовують концепцію мимовільної саморегуляції за допомогою акустичного сигналу, узгодженого з поточною біоелектричною активністю мозку.

Який ефект можуть дати процедури ВАК?

Поліпшується психоемоційний стан, знижується емоційна напруженість і тривожність, покращується здатність до навчання та мовна активність, підвищується контактність. Такі результати було зафіксовано у 85% випадків після проведення курсу (10-15 процедур) біоакустичної корекції.

Як відбувається процедура біоакустичної корекції головного мозку?

Дитина слухає у навушниках «музику свого мозку» протягом 20-25 хвилин. Для кожного сеансу складається індивідуальна програма, до якої включені дані ЕЕГ. Для відчутного ефекту необхідно щонайменше 10 сеансів.

Зв'язатися з нами