x м. Одеса, вул. Ніжинська, 46

+38 048 789-07-92, +38 098 403-56-50

Наші переваги

Центр Loquar – наші переваги

Центр Loquar має низку об’єктивних переваг, завдяки яким наші підопічні знаходять гарне і чітке мовлення, стають впевненими в собі та краще йдуть на контакт із дорослими та однолітками.

Головний концепт нашої діяльності – надання якісних послуг, які відповідають європейським стандартам.

 

Комплексний підхід
Принципова відмінність нашої клініки – комплексний підхід до вирішення мовленнєвих проблем. Вже на першому етапі діагностики дитини оглядають три спеціалісти: логопед, дефектолог та психолог. Це дає можливість скласти індивідуальну програму корекції звуків, розвитку творчості та мислення. Що важливо, всі програми та методики проводяться на території одного центру і вам не доведеться їздити кудись на масаж, арт-терапію або до психолога.

Провідні спеціалісти галузі
У Loquar об’єдналася професіонали високого рангу з багаторічним досвідом роботи та власною науковою практикою. Усі наші фахівці мають міжнародні сертифікати, тренерську практику, власні методики, дослідження та публікації.

Міжнародні методики та авторські практики
Loquar є учасником міжнародної програми Inovest, яка спрямована на впровадження інновацій в інклюзивну освіту в країнах Східного регіону.
Нові методики центру, які включені до програми, проходять обговорення серед фахівців усієї України, з якими йде постійна співпраця та обмін напрацюваннями.

Сучасне обладнання
У роботі Loquar використовуються останні логопедичні та психологічні досягнення, авторські методики та професійне, сертифіковане обладнання.

Робота з батьками
Успіх роботи педагога з дитиною багато в чому залежить від участі та психологічної готовності батьків. Наші спеціалісти-психологи підтримують батьків, допомагають їм правильно реагувати на зміни, розбудовувати свій режим. Після закінчення лікування кожен з батьків може звернутися до Loquar за консультацією про новий спосіб життя.

Зв'язатися з нами